mct_logo.gif » www.mct.zerkow.pl
mct_napis.gif
O Nas Pokoje Restauracja Konferencje Rekreacja Warto zobaczyć Kontakt
wzor.gif
witamy_napis.gif

Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne
w Żerkowie

Przyjedź raz, będziesz wracał.

zapraszamy_napis.gif
wzor.gif
informacje_napis.gif
wzor.gif
o_nas_napis.gifZAMÓWIENIA PUBLICZNE


linia1.gif
INFORMACJE

PÓŁKOLONIE» Regulamin


» Karta kwalifikacyjna - I turnus


» Karta kwalifikacyjna - II turnus

linia1.gif

Deklaracja dostępności

linia1.gif

Regulamin monitoringu wizyjnego

linia1.gif Prosimy o dokonywanie rezerwacji na kręgielnię pod numerem 513834322 w godzinach otwarcia
Zapraszamy


linia1.gif
KRĘGIELNIA

linia1.gif linia1.gif
Ośrodek Kultury i Rekreacji Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne rozpoczęło swoją działalność w styczniu 2007 roku. Przedmiotem działalności OKiR MCT jest tworzenie, upowszechnianie i ochrona wszelkich form działalności w zakresie kultury, turystyki i rekreacji oraz aktywizowanie społeczności lokalnej.

W styczniu 2008 roku Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne wzbogaciło się o nowy obiekt hotelowy. W ramach działania „Rozwój turystyki i kultury” Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004 – 2006 przebudowano istniejące obiekty i zaadoptowano na obiekty noclegowe o podwyższonym standardzie. Rozpoczęto procedurę administracyjną dotyczącą zaszeregowania obiektu i w kwietniu Hotel MCT w Żerkowie otrzymał standard 3 gwiazdek. Nowoutworzone miejsca noclegowe przeznaczone są dla gości krajowych oraz gości zagranicznych.

Obecnie Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie to pełen kompleks świadczący szeroki zakres usług. Nadrzędnym celem instytucji jest tworzenie optymalnych warunków społecznego dostępu do dóbr kultury, turystyki i rekreacji oraz przygotowanie do aktywnego i twórczego w nich uczestnictwa.
W skład Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego wchodzi trzygwiazdkowy Hotel MCT, w którym mamy przygotowanych 112 miejsc noclegowych w apartamentach oraz pokojach 1,2,3 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, telefon, lodówkę oraz internet. Do dyspozycji gości hotelowych pozostawiamy sale konferencyjne, bankietowe, kawiarnię i parking.

Poza Hotelem dysponujemy bazą noclegową dostosowaną do potrzeb grup zorganizowanych i klientów indywidualnych przygotowaną do przyjęcia 200 osób. W ofercie znajdują się pokoje spełniające standardy obiektu ***.

Zarówno w Hotelu jak i w ośrodku znajdują się pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

W 2009 roku Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne wzbogaciło się o nowy obiekt, Restaurację MCT Morena.

Dla wszystkich naszych gości mamy przygotowane całodzienne wyżywienie. Serwujemy dania kuchni polskiej i międzynarodowej, których smak zadowoli każde podniebienie.

Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne poza bazą noclegową to także doskonały ośrodek konferencyjno – szkoleniowy. Posiada 5 sal konferencyjnych i szkoleniowych wyposażonych kompleksowo w sprzęt multimedialny.

MCT to także rekreacja i wypoczynek. Do dyspozycji klientów mamy 6 torową kręgielnię oraz 3 stoły bilardowe. Wszyscy chętni mogą korzystać również z siłowni, sauny, kabiny ciepła a w sezonie letnim z odkrytych basenów kąpielowych.
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne © 2007 - 2023
design by PH & KI